Restauracja Ambia

Bogata oferta dań, którą Państwu proponujemy powstała dzięki pracy i zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry, ludzi o wieloletnim doświadczeniu w branży gastronomicznej. Dzięki naszym innowacyjnym pomysłom kulinarnym z powodzeniem wprowadzamy nieustannie nowe pozycje w karcie dań. Z drugiej strony nie zapominamy jednak o tradycji i smakach, które od wielu lat królują w Azji i na innych kontynentach, o czym świadczą kultowe potrawy w naszej restauracji.

Ambia jest to rodzinny biznes. Obecnie firma prowadzi sieć restauracji, która jest znana i rozpoznawalna w wielu miastach Azji i Europy. Nasze motto brzmi "Fresh Food Daily", ponieważ dla Ambii priorytetem jest zapewnienie zadowolenia klienta. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, żeby serwować naszym gościom jedynie potrawy o najwyższej jakości i świeżości.

Nasi dostawcy to wyselekcjonowani i godni zaufania partnerzy. Wprowadziliśmy również nową technologię i innowacyjne systemy kontroli wraz z codziennymi dostawami, dzięki czemu na stoły naszych klientów trafiają wyłącznie świeże dania.

Nasi szefowie kuchni pracowali w wielu prestiżowych restauracjach, zdobywając bezcenne doświadczenia. To co jednak ich wyróżnia to pasja – miłość do gotowania. Mamy nadzieję, że Ambia Smaki Azji spełni oczekiwania naszych wszystkich klientów. Dołożymy wszelkich starań, żeby każdy Warszawiak znalazł coś dla siebie w Ambii.

Nasze wyśmienite dania, miła i szybka obsługa oraz niezwykła atmosfera restauracji sprawią, że każdy, kto raz przekroczy nasze progi będzie chciał tu wrócić!

Ambia znajduje się na Mokotowie głównym, w sąsiedztwie wielu korporacji i firm, dlatego też z myślą o Was przygotowaliśmy specjalne pakiety korporacyjne, z którymi Wasza firma może być pewna, że na ustaloną godzinę nasze dania będą u Was. Na każdy pakiet udzielamy duże rabaty. W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z Nami.

Z poważaniem Zarząd Ambii